КИЇВ (QHA) -

Репресивна політика окупаційної влади Криму щодо кримських татар розцінюється ними як образа культури і посягання на віру. Про це під час прес-конференції повідомив координатор «Кримської солідарності», син політв'язня Ремзі Меметова Ділявер Меметов, передає кореспондент QHA.

— Хроніка життя погіршується з кожним днем. Кожен кримський татарин — мусульманин зіткнувся з проблемою гонінь під приводами екстремізму і тероризму. Ми розцінюємо це не інакше, як образу нашої культури і зазіхань на нашу віру. Сьогодні судять весь народ, який мав подібну історію в 1944 році. Сьогодні ж політика і робота залишилася та ж, тільки змінилася формулювання «екстремізм» і «тероризм». Наш народ не прийняв це звинувачення тоді і не прийме сьогодні. Ми знаємо, хто насправді є такими.

Нагадаємо, в окупованому Криму регулярно відбуваються арешти та обшуки, поліцейські облави, зникають люди. Приводом для переслідувань російськими силовиками став мирний ненасильницький опір кримськотатарського народу анексії півострова.

QHA