КИЇВ (QHA) -

Член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв повідомив, що Меджліс проводить конкурс для дітей політв'язнів, зниклих безвісти, під назвою «Мій тато — герой». Про це він повідомив на конференції до Міжнародного дня захисту прав людини «Крим. Анексія і безправ'я або початок кінця імперії», передає кореспондент QHA.

— Ми сьогодні починаємо акцію під назвою «Мій тато герой». Це конкурс серед дітей політичних в'язнів, зниклих безвісти. Є три вікові групи: 6-10 років; 11-12 років; 12-13 років. Вони повинні написати твір кримськотатарською, російською або українською мовою. Твори треба відправити до 20 січня 2018 року. Ми хочемо видати брошуру і перекласти твори англійською мовою, щоб поширювати її на міжнародних конференціях і в дипломатичних установах.

Барієв додав, що переможець старшої групи отримає ноутбук, а переможці молодших груп планшети.

QHA повідомляло, що міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель заявив, що на окупованому Росією кримському півострові продовжує зберігатися напружена ситуація з дотриманням прав кримскотатрского народу. За його словами, у Криму зростає кількість політв'язнів.

QHA