ХАРКІВ (QHA) -

Мати Олени Зайцевої, яку підозрюють у смертельному ДТП у Харкові, Тетяна Іванова зробила заяву про подію.

Відео з заявою виклали на YouTube.

Це звернення потрапило в ефір телеканалу «Україна».

— 18 жовтня для сімей постраждалих і загиблих життя просто зупинилася. Для нас це жахлива трагедія, траур і жах, сказала вона.

Мати Зайцевої зазначила, що їхня сім'я відразу після події намагалася допомогти постраждалим, які перебували у лікарні.

Вчора ми вже надали допомогу потерпілому, який перебуває в обласній лікарні. Сьогодні ми намагаємося надати допомогу людям, які перебувають у четвертій лікарні... Ми ще раз просимо вибачення у родин загиблих і постраждалих у цій страшній аварії, додала вона.

Раніше QHA повідомляло, що в мережі з'явилося нове відео з камери відеоспостереження, розташованої буквально в декількох метрах від місця події кривавого ДТП у Харкові.

Нагадаємо, аварія сталася на вулиці Сумській біля площі Конституції о 20:45. Автомобіль вилетів на тротуар, де на пішохідному переході стояли люди і чекали зеленого світла, щоб перейти вулицю.

12 осіб перебувають у лікарнях з різними травмами. Постраждалі здебільшого жінки, серед них — вагітна на 7 місяці, яка перебуває у дуже важкому стані.

Поліція Харкова відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу. Вона стосується порушення правил дорожнього руху, передбачене статтею покарання — ув'язнення терміном від 7 до 12 років.

QHA