СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Мати кримського татарина Рената Параламова, в будинку якого провели обшук, а потім відвезли в невідомому напрямку, Пакізе Параламова, повідомила, чому слідчі ФСБ викликали її на допит.

— Сьогодні мене в ФСБ прийняв замначальника. Я розповіла йому все, що відчуваю, з приводу стану мого сина і про сьогоднішню обстановку. Це не перший випадок, що людей знаходять в такому стані, деяких взагалі не знаходять. Ми прийшли жити, а не конфліктувати з державою, заявила вона.

Адвокат Еміль Курбедінов повідомив, що до замначальника пустили лише його і маму Параламова. Медична експертиза, яку провели Ренату у зв'язку зі слідами тортур, за словами Курбедінова, була поверхневою, і він заявив, що вони мають намір провести свою, незалежну, експертизу.

Крім цього він зазначив, що вже подані відповідні скарги, і що вони сподіваються, що людей, які викрали Рената знайдуть.

Як повідомлялося раніше, мати кримського татарина Рената Параламова, якого після обшуку викрали і катували, запросили до ФСБ на прийом.

Нагадаємо, 13 вересня у кримському селищі Нижньогірському в будинку кримчанина Рената Параламова силовики провели обшук, назвавши його «обстеженням і слідчими діями».

За словами очевидців, за підсумками обшуку люди в масках і без розпізнавальних знаків на формі відвезли Параламова в невідомому напрямку.

QHA