СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Наталія Балух, мати українського активіста Володимира Балуха, якого ФСБ затримала в анексованому Криму, отримала відповідь з Російської Федерації на свій відкритий лист російському президенту Володимиру Путіну.

У листі Наталія Балух заявила про факти переслідування її сина з моменту окупації за українську позицію і про сфабрикований винесений вирок.

У відповіді сказано, що суди самостійні і не підкоряються президенту.

Цю відповідь підписала головний радник департаменту розгляду скарг і правової роботи Адміністрації президента РФ Є. Кутейникова.

Як повідомляло раніше QHA, Роздольненський суд в анексованому Криму 4 серпня виніс вирок українському активісту Володимиру Балуху — 3 роки і 7 місяців колонії загального режиму, а також штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

ФСБ затримала Володимира Балуха 8 грудня 2016 року під приводом того, що на горищі його будинку нібито були виявлені 90 патронів і кілька тротилових шашок.

Раніше підконтрольна Кремлю влада Криму зажадала від Володимира Балуха зняти встановлену на стіні його будинку табличку «Вулиця Героїв Небесної сотні, 18».

QHA