КИЇВ (QHA) -

У центрі Києва перед початком Маршу рівності чергують підрозділи поліції та Національної гвардії. За адресою вул. Володимирська, 61-б виставлений кордон і встановлені металеві перегородки. Перед парком Шевченка також все перекрито, пише 112.ua.

У той же час, у самому парку Шевченка в цей час виступають противники ЛГБТ-акції. Між виступами звучить гучна музика. За свідченням очевидців, вони шикуються в одну шеренгу і планують не пропускати учасників акції.

За порядком також будуть дивитися волонтери, які одягнені в яскраво-зелені жилети.

Раніше повідомлялося, що активісти кількох націоналістичних організацій заблокували центральні вулиці Києва, щоб не допустити проведення Маршу рівності в столиці.

Про це написав речник "Правого сектора" Артем Скоропадський у Фейсбуці.

— Націоналісти з багатьох організацій заблокували Парк Шевченка, Володимирську вулицю і Будинок вчителя, щоб не допустити проведення гей-параду в Києві.

Також невідомі зламали сайт українського ЛГБТ-руху, розмістивши на його головній сторінці картинку із зображенням розправи над ЛГБТ-активістами.

Один із організаторів Маршу рівності Зорян Кісь написав, що не має наміру скасовувати ходу, незважаючи на погрози.

Як повідомив начальник ГУ Нацполіції Києва Андрій Крищенко, у Марші рівності в неділю візьмуть участь близько 5 тисяч осіб, його охоронятимуть до 5 тисяч правоохоронців.

ФОТО: 112.ua, інтернет

QHA