КИЇВ (QHA) -

26 лютого, у День опору Криму російській окупації, інформаційне агентство QHA («Кримські новини») і Радіо Hayat спільно з «5 каналом» та «Крим.Реалії» проводять марафон під назвою «4 роки опору».

У рамках марафону відбудеться пряма трансляція мітингу на Майдані Незалежності у Києві, який організовує Меджліс кримськотатарського народу і низка громадських та правозахисних організацій. Цей захід солідарності на підтримку тих громадян України, які проживають в умовах російської окупації в Криму.

Нагадаємо, цього дня у 2014 році під будівлею Верховної Ради Криму відбувся мітинг за збереження територіальної цілісності України і недопущення ухвалення парламентом АРК рішень, спрямованих на дестабілізацію ситуації в автономії.

У мітингу, організованому Меджлісом кримськотатарського народу, взяли участь близько 15 тисяч кримських татар, українців та кримчан інших національностей.

Саме 26 лютого громадянське суспільство Криму виступило за територіальну цілісність України, не дозволивши Росії та її агентам в Криму провести позачергову сесію парламенту, щоб зімітувати нібито добровільний "перехід" Криму до Росії. Тому цей день і вважається Днем опору Криму російській окупації.

QHA