ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня козацтва та Дня Захисника України, учні львівських шкіл провели академію (урочистий захід) «За Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ» на свіжому повітрі. 

Молоде покоління співало патріотичних пісень, декламувало вірші, а завершилось усе спільним виконанням гімну та покладанням квітів до підніжжя пам`ячника Степану Бандері. 

Директорка Львівської української гуманітарної гімназії  ім. Олени Степанів Лариса Василишин розповіла, що подія для учнів її школи вже стала традицією:

— Ми вшановуємо тут козацьке військо, героїв УПА, а також новітніх героїв, які сьогодні захищають нашу незалежність, соборність та суверенність. Я вважаю, що обов'язок старшого покоління — дати дітям знання, що ми маємо шанувати наші скарби, тих героїв, які поклали своє життя за нашу можливість стояти зараз тут під сонцем, особливо після ситуації на Донбасі та анексії Криму, — зазначила педагог. 

У свою чергу присутні на заході учні цілком свідомі того, що такі заходи необхідні:

— Ми нове покоління, нам розбудовувати цю державу, і такі академії, як сьогодні  чудовий спосіб показати та проявити нашу любов та патріотизм,  розповіла учениця 9-го класу Анна. 

Додамо, що такі урочистості вже стали у Львові традицією і проводяться третій рік поспіль. 

QHA