ЛЬВІВ (QHA) -

У Львові на паркінгу «Арени Львів» відбувся масштабний автомобільний флешмоб «Зберегти Ryanair», на якому найбільш небайдужі городяни з 300 власних автомобілів сформували назву цієї ірландської авіакомпанії, яка нещодавно відмовилася працювати в Україні. Також до флешмобу приєдналися міський голова Львова Андрій Садовий та його дружина Катерина Кіт-Садова.

— Кожен львів'янин повинен вміти відстоювати свої права. Адже прихід Ryanair, якщо порахувати в грошах, то це для малого і середнього бізнесу Львова орієнтовно 2 млрд грн. До того ж, за 20 доларів злітати до тієї чи іншої європейської столиці — це велика перевага. І тут глава держави повинен прийняти рішення, на чиєму він боці — олігархів, які прагнуть лише до надприбутку, або простих людей, — зазначив на акції Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 10 липня ірландська авіакомпанія Ryanair скасувала вихід на український ринок і пообіцяла повернути гроші за вже придбані квитки за невикористані рейси всім пасажирам. Авіакомпанія не досягла згоди з аеропортом «Бориспіль», через що «бумерангом» постраждав і Львів. Адже провідна європейська авіакомпанія Ryanair, за словами її комерційного директор Девіда О'Брайана, ще зовсім нещодавно мала плани на осінь організувати 7 нових маршрутів зі Львова: до Берліна, Будапешта, Ейндховена, Кракова, Лондона, Мюнхена, Меммінгена і Вроцлава. У компанії тоді очікували, що авіарух на рейсах Ryanair в аеропортах Києва та Львова складе 510 000 пасажирів щорічно.

ФОТО: інтернет

QHA