ЛЬВІВ (QHA) -

Сьогодні, 13 лютого, у Львові відбулася зустріч із десятьма найкращими піца-майстрами країни, які вже у квітні представлятимуть Україну в Італії на Всесвітньому чемпіонаті з піци.

Для українців участь у таких змаганнях буде дебютом, тож аби краще підготуватись до чемпіонату, до України запросили титулованого тренера, італійського піца-майстра та аса піца-акробатики Даніла Пагано.

— Піца, яку я спробував в Україні, звісно ж відрізняється від італійської. Але це не тому, що вона гірша чи менш смачна, просто є деякі моменти, які готуються по-іншому, наприклад, тісто. Хлопців з української команди я бачу не вперше, і можу сказати, що вони дуже хороші майстри, — зазначив італієць. 

Уся українська команда піца-майстрів хоч і різних міст (Львів, Київ, Суми, Рівне), але історії хлопців схожі:

— Мені стало нудно на старій роботі, захотілось спробувати щось нове. Почав свою кар'єру у 2013 році і от кручу тісто й нині. Наша робота мені у кайф, я щодня отримую задоволення від самого процесу, захоплених поглядів глядачів та похвали від гурманів,  розповів майбутній учасник Всесвітнього чемпіонату з піци Іван Силюга. 

Вже навесні українські піца-майстри представлятимуть свою країну у таких номінаціях як: піца-фрістайл, класична піца, найбільша та найшвидша розтяжка тіста. Декотрі з хлопців виступатимуть одразу у кількох номінаціях.

Родзинкою від української делегації в Пармі має стати авторська піца, де б кожен інгредієнт гармонійно поєднувався і символізував Україну та її культуру. 

QHA