КИЇВ (QHA) -

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська має намір знову відвідати українських і кримськотатарських політв'язнів в окупованому Криму і Росії, заявила омбудсмен 22 листопада на прес-конференції, передає кореспондент QHA.

— Зараз я дуже розраховую на те, що такі візити будуть можливі і надалі, причому не тільки до Криму, але і до Російської Федерації. Було кілька моїх листів до колеги омбудсмена Російської Федерації з проханням відновити такі візити. Був наданий список з понад 300 громадян РФ, які перебувають сьогодні в установах виконання покарань України. Я запропонувала колезі відвідати їх і дати відповідну можливість мені відвідати тих осіб, які цікаві українському суспільству. Поки, на жаль, на кілька своїх листів я не отримала відповіді, сказала вона.

За словами Лутковської, вона розраховує обговорити це питання під час особистої зустрічі.

Я дуже розраховую на те, що під час якиххось заходів буде можливість особисто зустрітися з Москальковою і пояснити свою позицію, заявила український обмудсмен.

Нагадаємо, 26 грудня 2016 року Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська разом із омбудсменом РФ відвідала в окупованому Криму трьох українських в'язнів.

QHA