БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

У Бахчисараї 12 травня заплановане проведення двох молебнів, приурочених до річниці порушення кримінальної справи проти заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова, а також арешту чотирьох фігурантів Бахчисарайської справи «Хізб ут-Тахрір». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив сам Ільмі Умеров.

Перший молебень відбудеться у місцевій мечеті близько 13:30, а другий — у дворі будинку Ільмі Умерова у 5-му мікрорайоні Бахчисараю о 17:00.

На цих дуа ми всі разом звернемося до Аллаха з проханням дати сили і витримки всім, проти кого порушені кримінальні справи, і їхнім близьким, згадаємо про викрадених і тих, хто не повернувся або був знайдений вбитим і про наших лідерів, позбавлених можливості бути на Батьківщині разом із народом, написав заступник голови Меджлісу.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 12 травня 2016 року ФСБ по Криму порушила проти заступника голови Меджлісу Ільмі Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова у передачі невірно переклали.

З Умерова взяли підписку про невиїзд. Для проходження психіатричної експертизи він був насильно вміщений до психіатричної лікарні, де мав серйозні проблеми зі здоров'ям. 7 вересня минулого року російські окупанти відпустили Умерова з психіатричної лікарні, проте пізніше ще кілька разів викликали на допити.

ФОТО: інтернет

QHA