КИЇВ (QHA) -

Американський режисер Девід Лінч заявив про відкриття в Україні благодійної організації «Фонд Девіда Лінча у Східній Європі». Про це він повідомив під час свого візиту до Києва 16-18 листопада.

— Я заснував цей фонд, щоб зробити світ кращим. Упевнений, що діяльність нашого фонду в Україні допоможе принести людям щастя, натхнення і внутрішній спокій, сказав він.

Керівником «Фонду Девіда Лінча у Східній Європі» стала прихильник сталого розвитку, екологічної грамотності і прозорості бізнесу Ольга Дьякова.

— Я щаслива, що «Фонд Девіда Лінча» починає свою роботу в Україні. Щоб це стало можливим, українська і американська команди фонду провели величезну роботу. Ми маємо дуже амбітні плани і впевнені, що запуск фонду в нашій країні — це перший крок до здорового, щасливого, креативного суспільства, зазначила вона.

Раніше QHA повідомляло, що метою візиту Девіда Лінча до Києва є відкриття українського представництва фонду David Lynch Foundation. Благодійна організація David Lynch Foundation була створена 2005 року. На першому етапі своєї діяльності вона займалася поширенням практик трансцедентальної медитації у навчальних закладах. Пізніше фонд став займатися допомогою ветеранам воєн, бездомним, ув'язненим і біженцям.

QHA