КИЇВ (QHA) -

Збірна ветеранів футболу України зустрілася з переможцями конкурсу #ТриЧасаНаМечту. Троє дітей, які перемогли, отримали можливість провести тренування з легендами українського спорту. Тренування відбулося сьогодні, 15 березня, на стадіоні Федерації футболу України. Конкурс #ТриЧасаНаМечту відбувся у рамках проекту «Діти неоголошеної війни».

— Хлопчики змогли побачити, як тренуються дорослі, вже легендарні футболісти. Мета нашого проекту — привернути увагу громадськості до того, що діти-переселенці та діти-сироти як ніколи потребують підтримки, уваги та в тому, щоб їхні мрії збувалися. Тому що багато хто втратив будинки, багато хто шукає наново нову школу, шукають нових друзів. Завдання дорослих полягає у тому, щоб надати їм впевненість і показати на прикладах легендарних людей, що все залежить від бажання. Якщо ти захочеш, у тебе все буде, — поділилася з кореспондентом QHA куратор і ідеолог проекту Анюта Славська.

У тренуванні взяли участь Анатолій Дем'яненко, Володимир Лозинський, Віталій Рева, Владислав Ващук, Сергій Нагорняк, Сергій Попов, Віталій Косовський та інші відомі футболісти.

— Ми подарували дітям невеликі сувеніри, подарунки. Я згадую, що в мене у дитинстві було таке ж, такі ж зустрічі, тільки, слава Богу, тоді я був удома, а ці дітки, на жаль, були змушені покинути свої будинки, — розповів кореспонденту QHA В'ячеслав Шевчук, колишній гравець національної збірної України з футболу.

Конкурс #ТриЧасаНаМечту проводився по всій Україні. Діти надсилали на онлайн-платформу свої відеозвернення, в яких говорили, ким хочуть стати, про що мріють і якою бачать Україну.

— Дітям подобається бути в команді, подобається спілкуватися. М'яч згуртовує дітей і дозволяє робити їм те, що вони хочуть, а тренер трохи систематизує їхнє навчання. Кожній людині потрібна система, і це дуже корисно на майбутнє — вміти працювати у команді, — поділився з кореспондентом QHA Владислав Ващук, колишній гравець збірної України.

Переможцем конкурсу став 8-річний Назар Кононський. Разом із сім'єю він переїхав з Донецька після початку російської агресії. Владислав Ващук вручив йому м'яч фіналу Ліги чемпіонів, яким грали команди "Шахтар" і "Рома". Також за результатами конкурсу тренування відвідали Максим та Іван Кузьменко з Гостомельського будинку сімейного типу.

— Мені подобається футбол, тому що це вид спорту, в якому потрібно швидко думати і не затягувати час. Коли ти виграєш або програєш, ти все одно отримуєш досвід, — розповів кореспонденту QHA Назар.

Раніше QHA повідомляло, що хіп-хоп виконавець став головним благодійником 2017 року за версією журналу Billboard.

Нагадаємо, діти переселенців з Криму провели три тижні в таборі у Франції.

QHA