БАРНАУЛ (QHA) -

Правозахисник і активіст Ільдар Дадін учора, 7 січня 2017 року, прибув до нового місця відбування покарання — алтайську колонію ІК-5.

Йому пообіцяли 8 січня о 13:00 дати подзвонити одному з рідних, щоб повідомити назву колонії та регіон, повідомляє дружина Дадіна Анасія Зотова в Фейсбук.

— З ним все добре, — сказав заступник директора ФСВП Росії Валерій Максименко. — Йому дадуть написати лист, але він буде йти кілька днів. Тому було прийнято рішення дозволити йому зателефонувати. Він сам повідомить, куди приїхав, як він, що з ним і де.

За словами Максименка, після приїзду Дадіна оглянули лікарі-фахівці.

— Ніяких тілесних ушкоджень немає, загальне самопочуття дуже гарне, — продовжує Максименко. — Прекрасний апетит. Все, що з ним відбувалося, знято на відео.

Нагадаємо, Ільдар Дадін, який міжнародною правозахисною організацією Amnesty International визнаний в'язнем совісті, у листопаді 2016 року поскаржився на тортури в колонії №7 у Карелії, де він відбував термін ув'язнення. Російська Федеральна служба виконання покарань — ФСВП Міністерства юстиції Росії заперечувала факти, про які опозиціонер повідомив у листі, а пізніше оголосила про переведення Ільдара Дадіна до іншого місця ув'язнення «з міркувань безпеки». Протягом деякого часу місцезнаходження активіста залишалося невідомим.

Як повідомляло QHA, більш семи місяців минуло з дня викрадення в окупованому Криму члена виконавчої ради Світового конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. Місцезнаходження Ібрагімова досі невідомо.

ФОТО: інтернет

QHA