КИЇВ (QHA) -

Україна не повинна втрачати зв'язку з окупованими територіями Донбасу і Криму, щоб мати можливість у майбутньому застосувати їх для повернення даних областей. Про це під час брифінгу в Києві заявила представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Лідія Кузьменко, передає кореспондент QHA.

— Людські зв'язки у майбутньому зможуть відновити та реінтегрувати ті території, які зараз перебувають поза контролем української влади. Саме збереження цих зв'язків є гарантією майбутнього світу, — сказала вона.

Кузьменко зазначила, що досі залишається відкритим питання про введення такої ж процедури перетину адміністративного кордону з окупованими територіями, як при перетині міжнародного кордону.

— Тільки введення і виконання цього закону покаже, чи зможе це змінитиь щось у роботі прикордонної та митної служб, або ж це введе додатковий контроль і посилить проблеми із перетином цієї межі, — вважає Кузьменко.

При цьому експерт заявила, що «не підтримує такий механізм, так як Україна повинна показувати, що вона єдина і неподільна».

ФОТО: інтернет

QHA