КИЇВ (QHA) -

Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб за рік роботи так і не укомплектували повністю. Про це у коментарі кореспонденту QHA розповів перший заступник міністра Юсуф Куркчі.

— У нас в управлінні за штатним розкладом передбачається наявність одинадцяти кваліфікованих фахівців. Сьогодні маємо всього лише чотирьох. І вони повинні шукати можливості, щоб виконувати обсяг завдань, які стоять перед міністерством у цілому. Людей не вистачає, — каже заступник міністра.

Однак Куркчі зазначає, що навіть у такому складі міністерство готове виконувати поставлені перед ним завдання.

— У цілому до штату міністерства прийнято близько 80 людей, частина проходить перевірку, частина — навчання. На сьогодні в цілому функціональна здатність міністерства досягнута, — вважає він.

Крім того, як повідомив Юсуф Куркчі, 21 березня до Херсонського сектору міністерства були призначені два фахівця, і тепер він почав функціонувати в повному обсязі.

Як повідомляло раніше QHA, Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб у середу, 1 березня, оголосило конкурс на заміщення 11 вакантних посад.

Нагадаємо, що 22 квітня 2016 року Кабінет міністрів України прийняв рішення про створення Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Відповідну постанову глава уряду Володимир Гройсман підписав 20 квітня.

Відомство було створено шляхом реорганізації двох існуючих — Державного агентства з питань відновлення Донбасу і Державної служби з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

QHA