СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Управління з протидії екстремізму МВС РФ (Центр «Е») викликає Курбедінова і Семедляєва нібито для отримання письмового пояснення по суті проведеного адміністративного розслідування.

— Сьогодні принесли співробітники центру з протидії екстремізму ось таку повістку — мені та Едему Семедляєву. Я не в курсі, яку нову справу проти мене і мого колеги вирішили розслідувати, але скажу, що досі вся вилучена у нас в офісах техніка, з інформацією, що містить адвокатську таємницю, знаходиться у спецслужб, — повідомляє Курбедінов на свій сторінці в Фейсбук.

Нагадаємо, що 26 січня 2017 року по Бахчисараю прокотилася ранкова хвиля обшуків. Після того як співробітники ФСБ відвезли кримськотатарського активіста Сейрана Салієва, стало відомо про обшук в офісі кримських адвокатів Еміля Курбедінова та Едема Семедляева.

Окупанти звинуватили Курбедінова в правопорушенні за статтею 20.3 КоАП РФ (пропаганда або публічна демонстрація нацистської атрибутики або символіки, або атрибутики або символіки екстремістських організацій, або інших атрибутики або символіки, пропаганда або публічна демонстрація яких заборонені федеральними законами) за публікацію в соцмережі в 2013 році. Курбедінов визнав провину частково, зазначивши, що публікацію розмістив, але екстремістською пропагандою, яку йому інкримінують, не займався. Рішенням суду його визнали винним і заарештували на 10 діб.

ФОТО: інтернет

QHA