ДУБЛІН (QHA) -

Кримський адвокат Еміль Курбедінов став лауреатом премії Front Line Defenders — 2017 для правозахисників у небезпеці. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила правозахисниця Марія Тищенкова, яка вела пряму трансляцію з церемонії нагородження у мерії Дубліна.

Щорічна премія Front Line Defenders була заснована 2005 року, щоб відзначити роботу правозахисників, які за допомогою ненасильницьких методів боротьби роблять видатний внесок у захист прав людини, іноді з ризиком для власного життя.

Нагорода покликана привернути увагу міжнародної громадськості до роботи правозахисників, щоб уберегти їхнє життя і свободу від загрозливої ​​небезпеки.

Грошова премія у розмірі 15 тисяч євро, що виділяється правозахиснику і організації, яку він представляє, націлена на підтримку такої важливої ​​і потрібної людству роботи.

Перед від'їздом на церемонію нагородження Еміль Курбедінов дав інтерв'ю QHA, в якому зазначив, що номінацію на премію Front Line Defenders він розцінює як визнання роботи всіх адвокатів і правозахисників у Криму і вважає її заслугою всього кримськотатарського народу.

ФОТО: Марія Тищенкова

QHA