КЕРЧ (QHA) -

В окупованому Росією Криму повідомляють про нестачу робочої сили. Відповідну заяву зробила «заступник голови центру зайнятості» Анжеліка Бурець, передає російське агентство РІА Новини.

— Дисбаланс попиту та пропозиції — це важливе поняття для Криму, він залишається, незважаючи на те, що унікальна ситуація: Крим перетворився в трудонедостатній регіон, нам не вистачає пропозицій робочої сили, а більше попит на робочу силу. На сьогоднішній день у нас близько двох тисяч роботодавців мають актуальні вакансії на 14,5 робочих місць.

Бурець підтвердила, що претендентів у Криму на даний момент вполовину менше, ніж роботодавців: на одного припадає дві вакансії. У «Центрі зайнятості» таку ситуацію називають «економічним розвитком регіону».

Фахівців не вистачає в великих містах: Сімферополі, Євпаторії, Керчі та Ялті. Це працівники медичної та педагогічної сфери та інженери вузької кваліфікації.

За деякими даними, середня зарплата в анексованому Криму становить близько 270 $, а ціни після окупації Росією піднялися від 10% до 90%, за винятком бензину. При цьому до 2014 року середня зарплата кримчан становила близько 500 $.

Як повідомляло QHA, нещодавно президент України Петро Порошенко розповів, яким чином держава має намір повертати окупований Крим.

ФОТО: інтернет

QHA