СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму «Відділ МВС Росії по Чорноморському району» порушив проти «кримського диверсанта» Андрія Захтея ще одну кримінальну справу за 324 статтею КК РФ, звинувачуючи його в незаконному придбанні російського паспорта, повідомив журналіст "Радіо Свобода" Антон Наумлюк.

— Проти фігуранта справи «кримських диверсантів» Андрія Захтея порушили ще одну кримінальну справу за 324 статтею КК РФ за звинуваченням у незаконному придбанні паспорта РФ. Справу порушено ВМВС по Чорноморському району 18 серпня 2017 року. Таким чином, його паспорт визнаний недійсним, російського громадянства він позбавлений. Захтей залишається громадянином України, — написав на своїй сторінці в Фейсбуці Антон Наумлюк.

Нагадаємо, у березні цього року Андрій Захтей написав заяву з проханням позбавити його російського громадянства, отриманого у 2014 році в Криму. Також він має українське громадянство.

Андрію Затхтею 41 рік, він громадянин України, уродженець Львівської області, останнім часом проживав у Євпаторії, займався приватним перевезенням. Окупаційна влада Криму звинувачує його в підготовці диверсії, на даний момент він знаходиться під вартою.

Українець був затриманий у ніч з 6 на 7 серпня у районі села Суворове в Криму. За вигаданою ФСБ версії, Захтей повинен був зустрічати диверсійну групу Головного управління розвідки України, що готувала вибухи на півострові. Під час перестрілки з цією групою загинули спочатку підполковник ФСБ Роман Каменєв, потім десантник-контрактник Семен Сичов, передбачувані диверсанти втекли.

З лютого 2017 року Захтей знаходиться у СІЗО Сімферополя.

У справі «українських диверсантів» у Криму фігурує вже десять осіб.

ФОТО: інтернет

QHA