СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Фігуранта справи так званих кримських диверсантів кримського татарина Редван Суейманова засудили до 1 року і 8 місяців позбавлення волі. Про це повідомив його адвокат Еміль Курбдеінов.

— Редвана Сулейманова засудили до одного року і восьми місяців позбавлення волі за частиною другою статті 207 КК РФ! написав він у Facebook.

Крім того, за інформацією адвоката, «суд» задовольнив позов ТОВ «Морська дирекція» на суму понад три мільйони рублів і позов Севастопольського автовокзалу майже на 400 тисяч рублів, які повинен виплатити Сулейманов.

Захист Редвана Сулейманова має намір оскаржити незаконний вирок суду.

Як повідомляло QHA, раніше Сулейманов визнав свою провину, проте категорично не погодився з мільйонними штрафами, які для нього вимагають представники об'єктів інфраструктури Криму.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичним актам», нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, і Андрій Захтей  нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований як «агент української розвідки». Його звинувачують у тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, яка повідомила про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. В результаті цього повідомлення Росії, і зокрема ФСБ, нібито було завдано збитків розміром у п'ять мільйонів рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA