КИЇВ (QHA) -

Дарницький районний суд Києва продовжив термін утримання під вартою Максиму Одинцову до 10 січня. Його звинувачують у дезертирстві та державній зраді.

Про це заявив адвокат затриманого Валентин Рибін.

— Одинцову продовжили арешт до 10 січня. Також відбувся допит одного зі свідків. Наступне засідання відбудеться 21 грудня, о 13:30, — зазначив він.

Нагадаємо, що Рибін був одним із адвокатів російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофєєва, яких у квітні 2016 року обміняли на українську військовозобов’язану Надію Савченко.

Відзначимо, що Одинцов проходив військову службу у Військово-Морських Силах Збройних сил України на території АР Крим і не прибув на континентальну територію України до зазначених пунктів збору. Він перейшов на військову службу в РФ.

До окупації дезертир служив у військовій частині А1100 (смт Новофедорівка) на посаді старшого повітряного стрільця-pадіста вертолітного загону вертолітної ескадрильї.

Як писало QHA, 19 листопада 2016 роки два зрадника України, які в 2014 році свідомо змінили військовій присязі та перейшли на бік російських окупантів, вирішили скористатися українськими паспортами і проникнути на материкову територію країни для отримання документів з вузу і вивезення їх на анексований півострів. 20 листопада 2016 року зрадники були затримані та передані співробітникам СБУ для проведення подальших слідчих дій.

Джерело: Крим.Реалії

QHA