СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Вчора, 23 травня, до відділення поліції Ічкінського (Радянського) району Криму був викликаний активіст кримськотатарського національного руху Рустем Меннанов. Кримського татарина звинуватили у «зловживанні свободою масової інформації» за опублікований ним у листопаді 2016 року пост-привітання Мустафи Джемілєва з днем ​​народження. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Наріман Джелял.

За інформацією Джеляла, фактично його звинувачують у згадці Меджлісу кримськотатарського народу, який на території РФ і в окупованому Криму визнаний екстремістського організацією.

— Сьогодні в Радянський РВВС був викликаний активіст кримськотатарського національного руху Рустем Меннанов. Йому закидають адміністративне правопорушення згідно з ч. 2. ст. 13.15 КОАП РФ Зловживання свободою масової інформації. Фактично його звинувачують у згадці Меджлісу кримськотатарського народу, щодо діяльності якого в РФ діє судова заборона, в пості з привітанням з днем ​​народження лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва у листопаді 2016 року, — написав він.

Рустем Меннанов відмовився підписувати протокол, через що співробітником РВВС були викликані свідки. Протокол буде переданий до суду.

Пізніше активіст повідомив, що у розмові з ним співробітник РВВС обмовився, згадавши, що таке «завдання було спущене зверху».

ФОТО: інтернет

QHA