СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримського татарина Теймура Абдуллаєва — фігуранта сімферопольського «справи Хізб ут-Тахрір»  утримують у карцері ізолятора. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Еміль Курбедінов.

Адвокат повідомив, що такі дії правоохоронців можуть буть трактовані однозначно — як тиск на ув'язненого.

Мені надходить інформація, що Теймура Абдуллаєва, обвинуваченого за ч. 1 ст.205.5 КК РФ «справа Хізб ут-Тахрір»  із Сімферопольської п'ятірки заарештованих — тримають у карцері в Сімферопольському ізоляторі! Знаючи Теймура, можу сказати, що це однозначне тиск на нього! І я впевнений, що немає жодної підстави його вміщення до карцера!

Курбедінов повідомив, що раніше Теймур Абдуллаєв скаржився йому на негуманні умови перевезення його та інших в'язнів співробітниками ФСБ.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року у масивах Строганівка і Кам'янка Сімферопольського району ФСБшники обшукали будинки кримських татар Еміля Джемаденова, Айдера Саледінова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва та Рустема Ісмаїлова. Всі вони були затримані за підозрою в участі в організації Хізб ут-Тахрір, визнаної в РФ терористичною.

Так звана «справа Хізб ут-Тахрір» стала візитною карткою боротьби ФСБ з інакодумцями-мусульманами у Криму. Під приводом підозри у тероризмі, називаючи свої репресивні операції боротьбою з екстремізмом, силовики вриваються в оселі, проводять незаконні обшуки і затримання.

ФОТО: інтернет

QHA