ЙОШКАР-ОЛА (QHA) -

Фігурант «справи Хізб ут-Тахрір», кримський мусульманин Нурі Примов був етапований російськими окупантами до колонії республіки Марій Ел, неподалік від столиці республіки Йошкар-Оли. Про це повідомила активіст Яна Гончарова на своїй сторінці в Фейсбук.

— Нурі Примов, один із кримських мусульман, вже засуджених у справі Хізб ут-Тахрір, прибув до колонії для відбування покарання. Він знаходиться в республіці Марій Ел, ув 50 кілометрах від Йошкар-Оли... Зараз Нурі на карантині, — повідомила активіст.

Активіст також розмістила адресу для листів в'язневі кримських окупантів: 425408, Республіка Марій Ел, Совєтський район, селище Ясне, Ясна вулиця, 3. ІК-5. Примова Юрію Володимировичу, 1976 р.н.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 23 січня 2015 року окупаційними спецслужбами в Криму були затримані четверо кримських мусульман: Руслан Зейтуллаєв, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваіит і Нурі Примов. З 1 червня 2016 року їхня справа розглядалася в Північно-Кавказькому окружному військовому суді.

7 вересня Північно-Кавказький військовий окружний суд у Ростові-на-Дону засудив чотирьох кримчан до позбавлення волі за нібито причетність до організації «Хізб ут-Тахрір», яка визнана в Росії терористичною.

Руслан Зейтуллаєв отримав 7 років позбавлення волі, Ферат Сайфуллаєв, Рустем Ваіт і Нурі Примов засуджені до 5 років позбавлення волі. Всі вони повинні відбувати покарання в колонії загального режиму.

ФОТО: інтернет

QHA