СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Кримського активіста Ремзі Бекирова вранці 30 березня затримали в центрі «Е» за підозрою у поширенні екстремістських матеріалів у соцмережі «Вконтакте». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив адвокат Едем Семедляєв.

— Зараз було затримано активіста Ремзі Бекірова, його звинувачують у тому, що нібито він розмістив ВКонтакте заборонений матеріал. 20.29 КоАП РФ.

Судячи з коментаря до посту адвоката користувачки Facebook Олени Савчук, кримський татарин був запрошений до управління з протидії екстремізму, щоб забрати особисту річ, раніше вилучену у нього під час обшуку у Кам'янці.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 21 лютого 2017 року відбувся черговий незаконний обшук у Криму до будинку Марлена Мустафаєва у Кам'янці увірвалися озброєні люди. Десять чоловік, які прийшли до будинку Мустафаєва підтримати сім'ю, були затримані за звинуваченням в участі у несанкціонованому мітингу. Одним з них був Ремзі Бекіров.

Після судилищ, які відбулися того ж дня, Марлена Мустафаєва заарештували на 11 діб, а іншим десяти затриманим присудили по п'ять діб адмінарешту.

ФОТО: інтернет

 

QHA