СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Залізничний районний суд Сімферополя залишив під вартою до 9 червня 2017 року кримського татарина Редвана Сулейманова, обвинувачуваного у справі так званих «диверсантів». Про це повідомило кримське інформагентство з посиланням на адвоката ув'язненого Едема Семедляєва.

— Сьогодні було попереднє засідання, на якому розглянули клопотання прокурора про продовження запобіжного заходу на три місяці. Суддя задовольнив дане клопотання і продовжив арешт до 9 червня 2017 року, зазначив адвокат.

За словами Семедляєва, наступне засідання щодо згаданої вище справі «суд» призначив на 27 березня.

Нагадаємо, 10 серпня 2016 року ФСБ Росії заявила про запобігання в окупованому Криму «терористичним актам», нібито підготовленим Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України, та ліквідації на півострові якоїсь агентурної мережі. Першими затриманими у справі про диверсії були Євген Панов, названий керівником групи, та Андрій Захтей нібито його спільник.

Пізніше російські ЗМІ поширили інформацію про затримання третього «диверсанта» Редвана Сулейманова, який нібито був завербований як «агент української розвідки». Його звинувачують у тому, що він пов'язав чергову службу поліції Криму з людиною з материкової України, яка повідомила про замінування кількох стратегічних об'єктів на території півострова. В результаті цього повідомлення Росії, і зокрема ФСБ, нібито було завдано збитків на суму три мільйони рублів. Редвану Сулейманову загрожує п'ять років позбавлення волі.

ФОТО: інтернет

QHA