СІМФЕРОПОЛЬ / АК'СМЕДЖИТ (QHA) -

«Верховний суд Криму» задовольнив клопотання слідчого щодо екс-«віце-прем'єра Криму» Олега Казуріна і залишив його під вартою до 14 квітня 2017 року для проведення подальших слідчих дій. Про це повідомляє підконтрольне Кремлю видання «ТАСС», із посиланням на джерела в «суді».

— Постанова Київського районного суду Сімферополя від 15 лютого 2017 року, в якому Казуріну обрано запобіжний захід у вигляді взяття під варту, скасувати. (Нове,  ред.) клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу задовольнити і обрати Казуріну запобіжний захід у вигляді взяття під варту до 14 квітня 2017 року, йдеться у висновку.

«Суддя» роз'яснив Казуріну, що рішення залишити його за ґратами обумовлене тим, що він може втекти від розслідування або спробувати чинити тиск на учасників слідства.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 15 лютого в окупованому Криму затримано колишнього «заступника голови кримської Ради міністрів» Олег Казуріна, який підозрюється в одержанні неправомірної вигоди у сумі 27 млн ​​рублів. Слідчі вказали, що Казурін вимагав велику суму від будівельної фірми за сприяння у отриманні контракту з будівництва житла на півострові.

ФОТО: інтернет

QHA