СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці затриманого напередодні українця Геннадія Лимешка, якого ФСБ звинувачує у «підготовці диверсій у Криму». Про це сьогодні повідомила прес-служба «суду».

Зазначається, що засідання з обрання запобіжного заходу відбулося 14 серпня.

— Київським районним судом м. Сімферополя у відкритому судовому засіданні розглянуто та задоволено клопотання слідчого відділу Управління ФСБ Росії по Республіці Крим про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою стосовно Лимешка Геннадія Геннадійовича, підозрюваного у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 223-1 КК РФ, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні Федеральна служба безпеки Російської Федерації заявила, що 12 серпня затримала в окупованому Криму «агента» Служби безпеки України. Відомство стверджує, що Геннадій Лимешко є агент СБУ у Херсонській області і був направлений до Криму для здійснення диверсій.

СБУ назвала фейком затримання спецслужбами РФ українця у Криму. У відомстві зазначили, що на тлі погіршення життя кримчан ФСБ намагається звинуватити в цьому Україну.

ФОТО: інтернет

QHA