СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

На черговому засіданні у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза, якого окупанти Криму другий рік утримують у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням, так званий «суд» відмовив обвинуваченому побачитися з помираючою матір'ю.

Про це повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook.

— Захист Ахтема Чийгоза знову заявляє суду клопотання про його побачення з помираючою матір'ю. Рахунок іде на дні. Прокурор Анастасія Супряга заперечує. Каже, не передбачено законом.

Пізніше Полозов додав, що суд відмовив у задоволенні клопотання.

Зазначимо, що на засіданні 15 червня продовжився допит свідків захисту, одним з яких став відомий російський журналіст Ілля Азар, який був присутній на мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради АР Крим на підтримку територіальної цілісності України. Микола Полозов розповів також про його свідчення:

— З боку мітингувальників ніхто агресію до нього не виявляв. Згодом він (Ілля Азар) побачив, що почалася тиснява. Він не бачив, яким чином вона почалася. Він побачив, що по лінії зіткнення в тисняві відбувалися сутички, однак вказав на те, що вони мали стихійний характер, були неорганізовані, починалися і закінчувалися в різний час у різних місцях. Він (Ілля Азар) вказав, що проукраїнські мітингувальники витіснили за межі внутрішнього двору проросійських мітингувальників.

За словами адвоката, свідок «нічого не зміг показати щодо дій Ахтема Чийгоза, спрямованих на спонукання мітингувальників проникнути в будівлю».

Як повідомляло QHA, захист у справі Ахтема Чийгоза допитає депутатів-колаборантів Ольгу Ковітіді і Сергія Цекова.

ФОТО: інтернет

QHA