СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Кримському «прокурору» Домбровському А. А. відмовили в порушенні кримінальної справи проти російського адвоката Миколи Полозова в зв'язку з відсутністю в його діях складу злочину. Відповідну постанову слідчого комітету сьогодні отримав Микола Полозов, опублікувавши її в Фейсбуці.

З постанови випливає, що дослідча перевірка щодо Полозова велася відразу за трьома статтями Кримінального кодексу РФ — ч. 2 ст. 294, ч. 1 ст. 297, ст. 319, а не за двома, як вважав раніше сам адвокат:

— Втручання в якій би то не було формі у діяльність прокурора, слідчого або особи, яка провадить дізнання, з метою перешкоджання всебічному, повному та об'єктивному розслідуванню справи.

— Неповага до суду, що виразилася в образі учасників судового розгляду.

— Публічна образа представника влади при виконанні ним своїх посадових обов'язків або у зв'язку з їх виконанням.

— Дуже кримські прокурори мене не злюбили... Загалом, поки від прокуратури і СК у Криму мені відбитися вдалося, на черзі ФСБ. Буду продовжувати боротися до перемоги, — написав він.

Нагадаємо, 15 грудня адвокат Микола Полозов отримав постанову Київського районного суду, засідання якого відбулося 13 грудня без адвокатів і слухачів. Суд постановив притягнути його в якості свідка у справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова. Відразу ж після постанови, яка ще не вступила в силу, Миколі Полозову намагалися вручити повістку на допит до ФСБ.

QHA