КИЇВ (QHA) -

Незабаром планується обмін колишніх військовослужбовців ЗСУ Олександра Баранова та Максима Одінцова, яких сьогодні засудили за державну зраду і дезертирство, на українських в'язнів Кремля, заявив адвокат засуджених Валентин Рибін.

За його словами, він уже не вперше займається подібними справами і зараз "узгоджуються формальності".

— Найближчим часом можливий обмін, — сказав він, уточнивши, що всі деталі про формат обміну та осіб, на яких обміняють Одінцова і Баранова, стануть відомі вже після обміну.

Нагадаємо, Олександр Баранов та Максим Одінцов були визнані винними у зраді батьківщині, засуджені за державну зраду і дезертирство до 13 та 14 років позбавлення волі відповідно.

Відзначимо, військовослужбовці підозрюються у дезертирстві і державній зраді. Так, колишні молодший сержант і прапорщик, проходячи службу в одній з військових частин, дислокованих на території Автономної Республіки Крим, під час окупації півострова не виконали наказ про прибуття до нового місця служби і залишилися на окупованій території, тим самим вчинивши дезертирство, у зв'язку із чим були оголошені в розшук. Надалі вони уклали контракти про проходження військової служби у ЗС РФ.

Фото: Інтерфакс

Джерело: УП

QHA