СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Так звана «Держрада» Криму готується прийняти рішення про передачу двох пансіонатів в окупованому Криму — «ХІІТовець» і «Дніпро» товариству з обмеженою відповідальністю «Ветеран», яке належить родичці колишнього нардепа України Олега Царьова.

Про це йдеться в проектах нікчемних згідно із законодавством України «постанов», розміщених на порталі кримського «парламенту».

— Прийняття даного проекту дозволить врегулювати питання, пов'язані з управлінням нерухомим майном, що перебуває у власності Республіки Крим, — йдеться у «документі».

Загальна вартість майна пансіонату «Дніпро» становить 98,3 млн руб, пансіонату «ХІІТовец» — 68,5 млн руб. Повідомляється, що директором ТОВ «Ветеран» є Ніна Василівна Царьова. Засновником ТОВ зі статутним капіталом у 10 тисяч рублів виступає колишній депутат ВРУ Олег Царьов.

Раніше самопроголошена кримська «влада» своєю постановою передала Цареву птахофабрику, незаконно анексовану в української компанії «Авангард».

Нагадаємо, Олег Царьов неодноразово піддавався критиці за українофобію і сепаратизм, і перебуває у всеукраїнському карному розшуку.

3 червня 2014 року Верховна Рада України дала згоду на притягнення його до кримінальної відповідальності, затримання і арешт за ст. 109 (Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) і 110 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).

26 червня 2014 року його обрано «спікером парламенту» так званого «Союзу народних республік — об'єднання організацій "ДНР" та "ЛНР"», які визнані Генпрокураторою терористичними.

ФОТО: інтернет

QHA