СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Представники національних громад Криму, які підтримали окупацію півострова, написали звернення до генерального секретаря ООН Пан Гі Муна з проханням вплинути на Україну в питанні енергетичної блокади півострова. Своє звернення вони надіслали поштою, а також передали через зовнішньополітичне відомство країни-окупанта Росії. Про це російському виданню розповів голова національно-культурної автономії болгар Криму Іван Абажер.

— Ми відправили (звернення) двома шляхами: перший — через МЗС Російської Федерації, а другий — через відому світову пошту безпосередньо Пан Гі Муну, і було отримане підтвердження, що лист отриманий. Ми тепер чекаємо відповіді, як відреагує ООН на наше звернення, — повідомив Абажер.

Глава болгарської національної громади запевнив, що не залишить спроб домогтися відповіді від міжнародних організацій, поки не надійде реакція «світової громадськості на упереджене ставлення до кримчан».

Як повідомляло QHA, президент всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України» Василь Котко заявив, що існує серйозна проблема з несумісністю енергосистем Криму і РФ. Для її усунення необхідно модернізувати розподільні системи Криму, що дуже дорого.

ФОТО: інтернет

QHA