СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

В окупованому Сімферополі на вулиці Козлова вранці 11 квітня розпочався примусовий демонтаж торгових об'єктів. На місці працювали десятки одиниць техніки, поліція окупантів і представники формування «Народне ополчення Криму».

За твердженнями так званого першого заступника глави адміністрації Сімферополя Олександра Овдієнка, власники знесених приміщень були поінформовані про плани «влади» щодо ліквідації торговельних точок.

Він повідомив, що для продовження торгівлі необхідно укласти з міською «владою» договір, і тоді власнику точки буде надано місце на Центральному ринку.

— За великим рахунком, вже з 2015 року йде процедура демонтажу цих приміщень. Ряд з них були демонтовані самостійно. Всі власники були повідомлені, інформація поширювалася через ЗМІ... На Центральному ринку готові 500 вакантних місць. Переходьте, укладайте договір і торгуйте краще, ніж тут за парканом, під охороною... До Великодня ми повинні все знести і привести в порядок,  повідомив посадовець кримським журналістам.

Однак, деякі реалізатори, що працюють на ринку, повідомили, що про знесення дізналися лише ввечері напередодні, а дирекція ринку справно збирала орендну плату, ні про що не попереджаючи.

— У нас більше, ніж на мільйон збитків. Ринкове керівництво нас не попередило.Очевидно, що місто ринкове керівництво попереджав, а дирекція ринку з нас ще вчора збирала гроші вперед за місяць. І тепер вони нам гроші не повернуть, а вивезти товар не дали.

Овдієнко у свою чергу підкреслив, що про понесені збитки варто дізнаватися у власників мікроринку.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в рамках програми з благоустрою пляжів Криму, самопроголошений прем'єр Сергій Аксьонов заявив про намір знести 9000 будівель. Він також заявив, що у програми знайшлося багато супротивників - багато представників «влади» є власниками цих споруд, а відповідно, не зацікавлені у благоустрої пляжів за вказаною програмою. Аксьонов висловив твердий намір «пройти шлях (реконструкції пляжів) до кінця», подолавши «опір лобістів».

ФОТО: інтернет

QHA