СЕВАСТОПОЛЬ/АК-ЯР (QHA) -

Представники садівничих об'єднань окупованого Севастополя запевняють, що, відповідно до проекту нового генплану міста, близько 80% їхніх земель перекладається в користування Міноборони Росії, лісового фонду і земель природоохоронного призначення. Така заява прозвучала на міській конференції садівників.

Голова садового кооперативу стверджує, що до земель Міноборони Росії в документі віднесено всі ділянки в Качі і більшість ділянок у Любимівці, на Фіоленті та в Балаклаві.

Учасники конференції висловили впевненість, що, затвердивши свій генплан, самопроголошена влада створить перешкоди для садівників в отриманні ресурсів (зокрема, води і світла).

Голови кооперативів закликали російську владу дотримуватися постанов уряду України, прийнятих до окупації Криму, адже саме завдяки цим документам їм були надані ділянки і підведені комунікації.

Як повідомляло QHA, в лютому 2016 року жителі Сімферополя протестували проти генплану підконтрольної Кремлю міської влади, побоюючись, що їхні будинки і земельні ділянки можуть знести заради забудови центру міста.

ФОТО: інтернет

QHA