КИЇВ (QHA) -

Завдяки благодійному заходу «Рука допомоги», ініційованому Меджлісом кримськотатарського народу і ГО «Кримська родина», на підтримку дітей політв'язнів у Криму, що проходив 11 листопада в Києві, було зібрано 48 050 грн.

Про це повідомила в Фейсбук голова Культурного центру Аніфе Курсеітова.

Учасники заходу мали можливість придбати щось із запропонованих виробів (ярмарок кримськотатарських страв, сувенірна продукція з кримськотатарською символікою і книги), а виручені від акції кошти будуть передані сім'ям політв'язнів.

— Дякую всім, хто допомагав, підтримував і був сьогодні з нами. Окрема подяка — Меджлісу кримськотатарського народу, Ісламському культурному центру, колективу Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, Міністерству з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Володимиру Притулі, прекрасній співачці Джамалі, друзям прекрасного колективу ресторану «Мусафір», Андрію Іванцю! Спасибі нашим майстрам — Р. Скибіну, Е. Катакі, Олегу Овсієнку, Зері Муртазаєвій, Павлу Махну, дівчатам з організації «Мар'ям», Ользі Машевській, видавництву «Веселка», кримськотатарському ресурсному центру і багатьом іншим.

Нашій команді з організації, яка взяла на себе основну частину роботи — чок' чок' саг 'олун'из. Даіма-берабер!!! — написала Аніфе Куртсеітова.

QHA повідомляло, що правозахисниця Ліля Гемеджі впевнена, що потрібно збільшити допомогу сім'ям затриманих кримських татар.

QHA