СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупованому Криму в Севастополі жителі обурені роботою міжміського громадського пасажирського транспорту.

У соцмережах кримчани скаржаться на незручне розклад і маршрути, за якими слідують автобуси.

— Хочу внести у чорний список Держуправління Севелектроавтотранс з їхніми нововведеннями щодо автобусів. Нормально можна було заздалегідь все продумати? Дізнатися розклад автобусів, на рейси яких збираєтеся вводити свої машини? Рейс 129 і 134. Мали до кінця березня їздити за старим розкладом. Ага, як же! Потрібно ж створити якомога більше незручностей для людей! Це у вас вийшло! Розклад жахливий, перерва у ньому з 10 ранку до 17 години. А вдемнь ​​людям не потрібно у Балаклаву? На це питання сказали, що водій виявляється вдень ​​має відпочивати, та й навіщо, мовляв, вам вдень ​​туди їздити, вранці на роботу люди їздять, а ввечері з роботи. Сидіть, мовляв, вдень вдома. А в поліклініку як дістатися? Та хіба мало навіщо ще! На цих рейсах мали ходити два автобуса, ходить один і тільки одним 129 рейсом. Рейс № 134 не ходить зовсім! І чому автобуси не пільгові? Задовбав вже цей бардак!!!, — пишуть місцеві жителі.

У свою чергу, жителі окупованого Сімферополя заявили, що у місті жахливий стан зупинок і доріг біля них.

— Хочеться докричатися до влади міста. Коли ж облаштують зупинку «Привоз» у напрямку «Ашана»? З протилежного боку зупинка є, покрита асфальтом і навіть з невеликим навісом. Але з цього боку якийсь кошмар! Особливо погані справи у дощову погоду. Бруд і калюжі неможливо обійти. Людям доводиться йти проїжджою частиною, де дуже сильний рух, та й маршрутки зупиняються.

Окрім цього, деякі місцеві жителі додали, що на зазначеному місці офіційної зупинки немає.

У свою чергу, кримчани звинувачують «владу» у тому, що навіть якщо там немає зупинки, вони не можуть облаштувати територію.

QHA повідомляло, що відомий мурал із зображенням глави держави-окупанта Володимира Путіна в окупованому Севастополі зафарбували. Графіті на стіні будинку з'явилося у 2014 році. Відомо воно не тільки тому, що це було перше «наскельне» зображення президента у такому масштабі, а й тому, що руки Путіна потрапляли прямо на висячі кондиціонери.

Джерело: Informator

QHA