КЕРЧ (QHA) -

Кримчани заявили, що Керченський міст їм уже не потрібен, оскільки вся ситуація навколо будівництва їх «дістала, і створила проблеми». Жителі анексованого Криму стверджують, що з початком будівництва вони бояться за свою безпеку, вулицями Керчі потрібно ходити і озиратися. Відповідний запис з'явилася в соціальних мережах, її у себе на сторінці розмістила користувач Roksolana Today&Крим у Twitter.

Зокрема кримчани впевнені, що з такими робітниками будівництво не закінчиться, оскільки замість роботи вони «загрузли у п'янках, міжсобойних бійках».

Місцевих жителів також хвилює той факт, що під впливом алкоголю будівельники «вештаються вулицями» і чіпляються до кримчан, провокуючи їх таким чином на скандал.

— Хто відповість, кому потрібен такий міст із такими робітниками? Вони п'ють безбожно, влаштовують бійки між собою. Валяються по землі. Намагаються вивести місцевих жителі на конфлікт... П'ють до 4-ї ранку... Припиніть, ми хочемо спати. А з їхньою появою ми боїмося ходити вулицями. Адміністрація міста, вирішіть цю проблему, — йдеться у повідомленні, яке викликало бурхливе обговорення у соцмережі.

Нагадаємо, на початку травня прокуратура Автономної республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом порушення екологічної безпеки під час будівництва Керченського мосту між територією Росії та анексованим нею Кримом.

ФОТО: інтернет

QHA