КИЇВ (QHA) -

Прокуратура Автономної Республіки Крим розслідує кримінальне провадження за фактами умисного пошкодження і знищення, незаконного привласнення, розтрати та заволодіння окупаційною владою Криму як державним майном, так і майном приватних осіб, сказано на сторінці відомства у Facebook.

Вказується, що подібні дії окупаційної влади не тільки підпадають під ознаки злочину, передбаченого статтею 438 Кримінального кодексу України, а й є військовими злочинами, на які поширюється юрисдикція Міжнародного кримінального суду.

У зв'язку з цим прокуратура АРК закликала тих, хто володіє інформацією про факти незаконної «націоналізації», захоплення або інших порушень майнових прав кримчан, звертатися за адресою: м Київ, вул. Ділова, 24, телефон: (044) 569-73-57, електронна пошта: prok.ark@ark.gp.gov.ua.

Представники прокуратури АРК запевняють, що вживуть усіх можливих заходів для захисту порушених прав громадян на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і притягнення до відповідальності винних осіб.

ФОТО: інтернет

QHA