КИЇВ (QHA) -

Радіо- і телемовлення на територію тимчасово окупованого Криму йде безперебійно в стандартному режимі, повідомив у коментарі QHA член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

— Радіо і телетрансляція йде в стандартному режимі. Більш того, у вівторок ми презентуємо входження в ефір радіо Крим.Реалії, — сказав Костинський.

За його словами, на території тимчасово окупованого Криму через супутник доступні всі українські телеканали.

— З Чонгара нині віщає 4 радіостанції — Мейдан, Радіо Крим. Реалії, Херсон FM, Українське радіо, а також 5 телеканалів — Чорноморська ТРК, UA: Крим, Прямий, 5 канал і ICTV, — пояснив він.

У п'ятницю російські ЗМІ поширили коментар так званого міністра внутрішньої політики, інформації та зв'язку анексованого Криму Дмитра Полонського. За його словами, мовлення телеканалів з України «так і не почалося в Криму, і черговий антикримський проект київської влади провалився».

Відкриття телерадіовежі в селищі Чонгар біля адміністративного кордону з Кримом пройшло 17 березня 2017 року. Радіус дії можливого сигналу телевежі становить для радіо — 120-130 км і 80 км — впевненого прийому, для телебачення — 50-60 км.

QHA