КИЇВ (QHA) -

Створення нового українсько-кримськотатарського радіо «Хаят», яке на даний час веде мовлення на території Херсонської області та в інтернеті, соціально обумовлене і має виключно позитивний характер. Про це під час прес-конференції на тему «Запуск нових радіостанцій з метою розвитку мовлення на територію Криму» заявив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

— На сьогодні на кордоні з окупованих Кримом практично відсутній український радіоконтент. Ця територія комерційно неприваблива. Тому створення нового радіо «Хаят» є позитивним моментом, оскільки контент і наповнення повинні створювати тільки незалежні засоби масової інформації, а мовлення здійснюватися виключно з соціальної необхідності, сказав він.

Сергій Костинський також зазначив, що вся робота, яка ведеться з відновлення мовлення на окупованих територіях, здійснюється державою спільно з представниками бізнесу.

І держава, і приватні представники медіа об'єдналися заради однієї мети. Це не звучить пафосно, це правильно,  додав Костинський.

Нагадаємо, сьогодні український парламент прийняв у першому читанні законопроект № 5547, який дозволить видавати ліцензії для мовлення на зону АТО і окупований Крим за спрощеною процедурою.

QHA