КИЇВ (QHA) -

Росія визначилася з виконавцем, якого вона відправить на міжнародний музичний конкурс Євробачення, який цього року буде проходити в Києві. РФ представлятиме Юлія Самойлова з піснею «Flame Is Burning», повідомляє російський Перший канал, який проводив відбірковий конкурс.

— Перший канал завершив внутрішній конкурсний відбір виконавців і композицій для участі в музичному конкурсі Євробачення-2017 і визначився з вибором — Росію в Києві представлятиме Юлія Самойлова, — йдеться в повідомленні.

Співачка з дитинства має першу групу інвалідності та пересувається на інвалідному візку. Вона неодноразово ставала лауреатом різних музичних конкурсів, а також брала участь у церемонії відкриття зимових Паралімпійських ігор у 2014 році.

В Україні неоднозначно відреагували на вибір Росії своєї учасниці. Як повідомив керівник проекту «Майдан закордонних справ» Андрій Клименко, такі дії РФ є «провокацією з далекосяжними наслідками», так як у 2015 році співачка давала концерт в анексованому Криму.

— Вибір співачки Юлії Самойлової представником держави-окупанта на «Євробачення-2017» до Києва має, крім її стану здоров'я, ще одну, набагато важливішу політичну особливість... Це провокація з далекосяжними наслідками. 27 червня 2015 року Самойлова виступала в окупованій Керчі разом із Газмановим і Лолітою... Взагалі-то таких артистів СБУ до України не пускає, — написав Клименко.

Інформація про виступ Самойлової в Криму вказана в афіші на її офіційному сайті.

Раніше російським виконавцям, які приїжджали на півострів, забороняли в'їзд на територію України через незаконне перетинання кордону. Нев'їзними на сьогоднішній день є 140 діячів культури, серед них Йосип Кобзон, Олексій Долматов, Макс Корж, Олег Газманов, Михайло Боярський, Лев Лещенко, Стас П'єха та інші.

ФОТО: інтернет

QHA