СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У Криму визначені кращі пісні і вірші, присвячені будівництву Керченського мосту.

Перше місце зайняла композиція водія Леоніда Чернишова з російського Іванового. За його словами, 30 років тому він приїхав працювати до Криму і «враження від півострова надихнули на пісню про міст».

Друге місце поділили пісня Валерія Зиміна та Івана Хіневича з Дзержинська у Білорусі. Третє місце у пісенному конкурсі посіла робота Євгена Челахова з Краснодара і Володимира Грачова з Москви.

Повідомляється, що пісня, яка посіла перше місце, у виконанні однієї з зірок російської естради пролунає на міжнародному конкурсі «Нова хвиля», який відбудеться у Сочі з 8 по 15 вересня цього року.

Одночасно з кращими піснями журі конкурсу обрало кращий вірш про Керченський міст. Перше місце з однаковою кількістю голосів розділили твори «Десять хвилин» Ольги Мерзлякової з Саяногірська і «Сьома глава» Катерини Кобзар з Орла. На другому місці — вірш Ельдара Ахадова з Нового Уренгоя. Третє місце отримала робота викладача коледжу культури і мистецтв з Мінусинська Олександра Давидова.

Поети отримають запрошення до студії «Авторадіо» і зможуть прочитати свої твори у прямому ефірі.

Уточнюється, що для участі у конкурсі на кращі пісню і вірш про Керченський міст автори надіслали 1741 твір.

Нагадаємо, в кінці травня інфоцентр «Кримський міст» оголосив творчий конкурс віршів і пісень про споруджуваний міст через Керченську протоку. Конкурс відразу ж висміяли в соціальних мережах і обізвали «творчістю душевнохворих».

ФОТО: інтернет

QHA