ЧОНГАР (QHA) -

Командир 34-го батальйону ЗСУ Сергій Шпанко приніс вибачення за вечірній конфлікт на території бази громадського об'єднання «Аскер» у селі Чонгар. Відео, в якому комбат просить вибачення, знято телеканалом АТR і опубліковано на YouTube.

У цьому ж відео координатор громадянської блокади Криму Ленур Іслямов повідомляє, що інцидент вичерпано.

— У нас немає проблем із ЗСУ та законом України. У нас одна мета — повернення Криму не просто як АРК, а Криму саме Кримськотатарською територіальною національною автономією в складі України, — заявив Ленур Іслямов.

Сьогодні раніше з різних джерел з'явилася інформація про те, що люди у військовій формі захопили базу громадського об'єднання «Аскер» у селі Чонгар Херсонської області. Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров підтвердив факт нападу на «аскерівців».

Начальник прес-служби оперативного командування «Південь» сухопутних військ Збройних сил України Ігор Бірюков спростував слова Чубарова, заявивши, що представники «незаконного збройного формування» прибули на місце облаштування позицій ЗСУ, тому військовим довелося затримати та роззброїти «аскерівців».

QHA