КИЇВ (QHA) -

Постізоляційну підтримку для людей, які повернулися з полону, проводитимуть спеціальні військові психологи. Про це у коментарі кореспонденту QHA повідомила керівник офісу Уповноваженого президента з питань реабілітації учасників АТО Наталя Зарецька.

— У команді, яка проводить постізоляційну підтримку, працюють військові психологи, які пройшли відповідну підготовку. Вони мають найвищий базовий рівень для того, аби грамотно провести реабілітацію. Цим питанням займається команда з 46 осіб, а також є деякий резерв, — розповіла Зарецька.

QHA повідомляло, що звільнені бранці почали проходити психологічну реабілітацію. Раніше усі звільнені з полону військовослужбовці пройшли лікування в Центральному військовому госпіталі.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся обмін полоненими. Це перший за два роки і наймасштабніший обмін.

За даними СБУ, на підконтрольну територію повернулися 73 заручника. З них 16 українців перебували в полоні у бойовиків терористичного угрупування «ЛНР», 57 — у заручниках на окупованій території Донецької області.

Україна передала на окуповану територію 233 людини.

Літак зі звільненими з полону бойовиків ОРДЛО українцями прибув до аеропорту "Бориспіль" 28 грудня, приблизно о 00:25. В аеропорту їх зустрічали сотні людей.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко пообіцяв якомога швидше звільнити решту полонених.

QHA