МОСКВА (QHA) -

Українського політв'язня Олександра Кольченка, якого незаконно утримують в Росії у виправній колонії №6 Копейська, випустили зі штрафного ізолятора. Про це повідомила правозахисниця Тетяна Щур на своїй сторінці у Facebook.

— Маленька хороша новина. Кольченко випустили з ШІЗО і він, нарешті, отримав посилку. Насправді, для того, хто розуміє, наскільки важливий за гратами кожен вітамін і кожен предмет з волі, це велика гарна новина. Більше ніяких новин про Сашка Кольченка немає, — написала вона.

QHA повідомляло, що 18 березня Олександра Кольченка посадили до штрафного ізолятора за нібито пересування без охорони тими місцями, де він та інші засуджені, як правило, ходять без охорони: в бібліотеку, в їдальню.

Кольченко недавно вже поміщали до ШІЗО, в якому він пробув 10 діб, за «порушення форми одягу». Політв'язень нібито не пришив бирку із прізвищем на одяг, яка тимчасово заміняла бушлат.

Нагадаємо, у серпні 2015 року суд в РФ визнав Олега Сенцова та Олександра Кольченка винними у нібито створенні в Криму «терористичної організації», скоєнні двох терактів і підготовці ще одного, а також у спробі придбання вибухових пристроїв і незаконному зберіганні зброї.

Сенцов був засуджений до 20 років, Кольченко — до 10 років позбавлення волі.

QHA