КИЇВ (QHA) -

Лідера добровольчого руху ОУН Миколу Коханівського направили в супроводі поліції зі Святошинського районного суду Києва до лікарні.

Згідно з отриманою інформацією, його везуть до лікарні на вулиці Братиславській. «Швидку» з Коханівським супроводжує одна машина поліції.

Нагадаємо, 21 жовтня біля станції метро «Академмістечко» поліція затримала командира добровольчого батальйону ОУН Миколу Коханівського за те, що той влаштував стрілянину. 23 жовтня суд почав розгляд клопотання про обрання йому запобіжного заходу. Однак був змушений взяти перерву до вівторка, 24 жовтня.

Члени ОУН вимагали звільнення комбата ОУН Коханівського, який затриманий правоохоронцями за стрілянину у Києві. Вони влаштували погром у Святошинському районному суді і забарикадувалися в будівлі.

Поліція штурмом взяла будівлю Святошинського районного суду, де в залах засідань активісти, прихильники лідера «Добровольчої організації ОУН» Миколи Коханівського побудували барикади.

Правоохоронці увірвалися до будівлі суду через вікна і почали виводити активістів назовні. Через опір людей, що перебували всередині, у суді почалася бійка.

Джерело: УНІАН

QHA