КИЇВ (QHA) -

ОБСЄ є єдиною інституцією, яка своєю присутністю в Україні сприяє припиненню російської агресії, заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін 29 травня під час зустрічі з делегацією постійних представників держав-учасниць ОБСЄ у Відні, які прибули до України, щоб ознайомитися зі станом врегулювання конфлікту в Україна та навколо неї.

Міністр високо оцінив зусилля ОБСЄ, спрямовані на стабілізацію ситуації на Донбасі, а також ключову роль Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ у здійсненні ефективного моніторингу та верифікації виконання Мінських домовленостей.

Павло Клімкін наголосив на важливості забезпечення безперешкодного доступу СММ до всієї тимчасово неконтрольованої урядом України території Донбасу, зокрема з метою попередження поставок з Росії на територію України військової техніки, боєприпасів і найманців.

Нагадаємо, з 28 по 31 травня 2017 року в Україні перебуває делегація постійних представників держав-учасниць ОБСЄ з метою ознайомлення зі станом врегулювання конфлікту в і навколо України, у тому числі з ситуацією на лінії розмежування в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також діяльністю спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA